Başkan Bahçeci'den Ahi Esnafına Teşekkür

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci şehrimizde yaşanan kaldırım işgalleri konusunda özen gösteren bütün Ahi esnafına teşekkür etti. Geçtiğimiz hafta içerisinde Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Kent Konseyi ve Esnaf Odalarının temsilcileri ile bir araya gelip kaldırım işgalleri ile ilgili toplantı yapan Başkan Bahçeci, bu kurallarla uyan esnafa teşekkür etti.

Başkan Bahçeci'den Ahi Esnafına Teşekkür
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci şehrimizde yaşanan kaldırım işgalleri konusunda özen gösteren bütün Ahi esnafına teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Kent Konseyi ve Esnaf Odalarının temsilcileri ile bir araya gelip kaldırım işgalleri ile ilgili toplantı yapan Başkan Bahçeci, bu kurallarla uyan esnafa teşekkür etti.

Başkan Bahçeci, "Belediye olarak şehrimizle ilgili kararlar konusunda sivil toplum örgütlerimiz ve esnaf arkadaşlarımızla bir araya gelerek kararlar aldık. Şehrimizde son günlerde, kaldırım işgallerinden dolayı kamuoyundan bize çok ciddi şikâyetler geliyordu. Bizde bu konudaki sıkıntıları engellemek için esnaflarımız ve sivil toplum örgütlerimizle bir araya geldik. Bu şehir hepimizin şehri. Şehrimiz için kurallara herkes uyduğu sürece hiçbir sıkıntı yaşamadan huzur içinde yaşarız. Herkes yapması gerektiğini hak ve hukuka uyarak yaparsa şehirde düzen olur. Biz de Kırşehir’de her alanda yaşanılan sorunları istişare yöntemi ile çözdüğümüz gibi kaldırım işgalleri konusunda da bu alanla ilgili olan herkesle bir araya gelip ortak bir sonuca vardık. Vardığımız sonuç neticesinde kurallara uyan bütün Ahi esnafımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de aynı hassasiyeti göstereceklerine ve şehrimizin geleceği için ortak hareket edeceğimize inanıyorum”. diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2015, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER