Babalar Günü indirimi başladı

KIRŞEHİR Cingöz Mağazaları’nda Babalar Günü indirimi başladı. Kırşehir'de yıllardır seçkin ve kaliteli marka ürünleriyle hemşehrilerine hizmet veren ve her zaman ilklere imza atan Cingöz Mağazaları’nda Babalar Günü dolayısıyla yüzde 50 net indirim var.

Babalar Günü indirimi başladı
KIRŞEHİR Cingöz Mağazaları’nda Babalar Günü indirimi başladı.

Kırşehir'de yıllardır seçkin ve kaliteli marka ürünleriyle hemşehrilerine hizmet veren ve her zaman ilklere imza atan Cingöz Mağazaları’nda Babalar Günü dolayısıyla yüzde 50 net indirim var.
Babalar Günü için yapılan yüzde 0 net indirim bütün ürünler için geçerli.
Kırşehirli hemşehrilerinin indirimden yararlanarak, fırsatı kaçırmamasını isteyen Cingöz Mağazaları sahibi Hüsamettin Öztürk, “Babalar Günü için yine indirimler yapacağız. İç çamaşırından, çorabından takım elbisesine kadar her şey de yüzde 50 net indirim yapacağız. Bütün babaların Babalar Günü’nü kutluyoruz Cingöz olarak. Müşterilerimiz için büyük bir fırsattır diyoruz. Bu fırsatı kaçırmasınlar. Bütün ürünlerimizde ayakkabı da dahil olmak üzere indirimlerimizden yararlansınlar. Orijinal fiyat üzerinden net indirimler yapıyoruz. Cingöz’de tam alışveriş yapma zamanı diyoruz. Bütün müşterilerimize bildiriyoruz. Farkımızı ve kaliteyi fark etsinler” dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2015, 15:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali ok
ali ok - 5 yıl Önce

önce yüzde elli ekle sonra yüzde elli çıkar. farkı ne anlamadıkkk

SIRADAKİ HABER