Kırşehir Belediyesi Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’ne yeni sezon meyve fidanları ve süs bitkisi çeşitleri ilgi görüyor.

Ağaç ve süs bitkisi ekim-dikimi yapan Kırşehirli hemşehrilerimiz evlerinin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmek için Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’ne gelerek konuyla ilgili bilgi de alabiliyorlar.

Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde mevsimlik çiçek, ağaç, çalı ve bahçe ekipmanlarının da satışı yapılırken bitki satışlarının yanı sıra bahçe süsleri gibi birçok farklı ihtiyaç da karşılanabiliyor. Âşıkpaşa Spor Salonu’nun karşısında bulunan Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışı başlamış durumda.

Hemşehrilerimizin hizmetinde olan Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde Bahçe peyzaj ve bakım çalışmalarında kullanılabilecek sertifikalı 4'lü ve 6'lı ithal çim tohumu karışımları, düz ve esnek çim sınırlayıcısı, Dolomit taş, Cüruf, Süs bitkisi çeşitleri, sertifikalı sebze ve çiçek tohumu çeşitleri, bahçe bakım gübreleri, bahçe bakımında kullanılacak el aletleri ve bahçeye dair her şeyi bulunuyor.

Yine iç mekânlar için ise (iç mekân kullanımına uygun), saksı çeşitleri, kaktüs ve sukulent çeşitleri, iç mekan bitkileri, bitkiler için sıvı gübreler, çiçek tohumları ve teraryum malzemelerine Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde ulaşılabiliyor.

Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde fidanlar açık kök, sepetli ve saksılı olarak satışa sunuluyor. (HABER MERKEZİ)