Ocak Ayı Sonunda Meyve Fidanı satışlarına başlayan Kırşehir Belediyesi

Milli Eğitim Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alacak Milli Eğitim Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alacak

Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde hareketlilik devam ediyor…

 

GÜLBAHÇE PEYZAJ VE ÇİÇEK SATIŞ EVİ’NDEKİ MEYVE FİDANLARI İLGİ GÖRÜYOR

Kırşehir Belediyesi Gül Bahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’ne yeni sezon meyve fidanları ilgi görüyor.

Geçtiğimiz ay sonunda yağan karın ardından havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde de Meyve fidanlarının satışında bir artış yaşanıyor. Kırşehirli hemşehrilerimiz evlerinin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmek için Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’ne gelerek bilgi alabiliyorlar.

Çiçek satış merkezimizde mevsimlik çiçek, ağaç, çalı ve bahçe ekipmanları satışa sunuluyor. Yine aynı merkezde bitki satışlarının yanı sıra bahçe süsleri gibi birçok farklı ihtiyaç da karşılanabiliyor. Âşıkpaşa Spor Salonu’nun hemen karşısında bulunan Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışı başlamış durumda.

Hemşehrilerimizin hizmetinde olan Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde Bahçe peyzaj ve bakım çalışmalarında kullanılabilecek sertifikalı 4'lü ve 6'lı ithal çim tohumu karışımları, düz ve esnek çim sınırlayıcısı, Dolomit taş, Cüruf, Süs bitkisi çeşitleri, sertifikalı sebze ve çiçek tohumu çeşitleri, bahçe bakım gübreleri, bahçe bakımında kullanılacak el aletleri ve bahçeye dair her şeyi bulunuyor.

Yine iç mekânlar için ise (iç mekân kullanımına uygun), saksı çeşitleri, kaktüs ve sukulent çeşitleri, iç mekan bitkileri, bitkiler için sıvı gübreler, çiçek tohumları ve teraryum malzemelerine Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde ulaşılabiliyor.

Yeni sezon itibarı ile toplamda 10.000 adet meyve fidanı bulunan Gülbahçe Peyzaj ve Çiçek Satış Evi’nde fidanlar açık kök, sepetli ve saksılı olarak satışa sunuluyor. (HABER MERKEZİ)