Kırşehir'de öğrenciler tarafından GSB yurt başvuruları açıklandı mı? Yurt başvuruları ne zaman açıklanacak? soruları sıkça sorgulanmaya başladı. 

Peki GSB yurt başvuruları açıklandı mı? Yurt başvuruları ne zaman açıklanacak? sorularının cevabını sizler için haberimizde derledik.

Kırşehir'de 2023 2024 eğitim öğretim sürecinin başlamasıyla birlikte 2 Ekim'de açılacak olan üniversite öğrenimi öncesi öğrenciler merakla yurt başvuru sonuçlarını bekliyordu.

GSB YURT BAŞVURULARI SONUÇLARI  AÇIKLANDI MI?

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) 2023-2024 öğretim yılı yurt başvuru sonuçları açıklandı. Öğrenciler, başvuru sonuçlarını "https://www.turkiye.gov.tr/gsb-yurt-basvuru-sonucu-sorgulama" adresinden öğrenebilecek. YURTKUR'a bağlı yurtlara yerleşmeye hak kazanan öğrenciler, belirtilen tarihlerde kayıtlarını gerçekleştirebilecek. YURT BAŞVURU SONUCU İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ.... (HABER: FAHRETTİN TOKER)

"Sınav yerine süreç odaklı" ölçme sisteminin detayları belli oldu "Sınav yerine süreç odaklı" ölçme sisteminin detayları belli oldu