Kırşehirli 34 Bakü şehidi için fidan dikildi Kırşehirli 34 Bakü şehidi için fidan dikildi

Şehrimizin en eski termal kaplıca otellerinden olan ve yıllardır Kırşehir'in termal turizmdeki aynası konumunda faaliyet sürdüren Grand Terme Otel 5 yıldızlı otel konumuna getiriliyor.

Grand Terme Otel'in Yönetim Kurulu Başkanı Selami Fener Kırşehir'i ve termal turizmde marka kent haline getirmek için yaklaşık 60 milyon liralık yatırımla hem otel yatak kapasitesini arttırıyor, hem de 5 yıldızlı konuma getiriyor.

Mevcut Grand Terme Oteli'nin yanında bir süre önce başlatılan inşaat çalışmalarıyla ilgili gazetemiz "Kırşehir Çiğdem”e bilgiler veren Selami Fener şunları ifade etti:

“Yaklaşık 20 yıldır Kırşehir'de termal turizme katkı sunan Grand Terme Otelimizi yıllardır sürekli modernleştirerek, yenilikler yaparak yerli ve yabacı turistlere kaplıca oteli olarak en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. 4 yıldızlı olarak hizmet veren otelimizi kısmet olursa bahar aylarında Kırşehir’in 5 yıldızlı oteli konuma getireceğiz. Bu nedenle şu anda otelimizde SPA ve modern havuzlar inşa ediyoruz. Ayrıca yatak kapasitemizi de 450'ye çıkarıyoruz. Tek amacımız ve hedefimiz otelimizi gerçek bir 5 yıldızlı konuma getirip yerli ve yabancı turizmde Kırşehir’in adını en iyi şekilde duyurmaktır.” (HABER: CEMRE BAYRAM)