Yüce Türk milleti adına 2024 yerel seçimler ülkemize hayırlara vesile olsun... - H. HASAN ÖZDEMİR Yüce Türk milleti adına 2024 yerel seçimler ülkemize hayırlara vesile olsun... - H. HASAN ÖZDEMİR

AK Parti'de aday belirleme çalışmaları sürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında aday tespit komisyonu yoğun bir çalışma yürütüyor.
Cumhur İttifakı'nın Kırşehir adayının açıklanmaması Kırşehir'de büyük bir merak uyandırdı. Kırşehir'de vatandaşlar AK Parti'nin Kırşehir adayını merakla beklemeye devam ediyor.
AK Parti, 15 Ocak Pazartesi günü aralarında Kırşehir, Ankara ve İzmir'in de bulunduğu 48 ilin belediye başkan adaylarını açıklayacak. Cumhur İttifakı'nın AK Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı kim olacak? 
AK Parti'nin İstanbul'da yaptığı aday tanıtım toplantısının ardından gözler Ankara'da...
15 Ocak'ta ATO Congressium'da 17 büyükşehrin yanısıra 31 ilin belediye başkan adayları açıklanacak. O toplantı öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında, isimler üzerinde titiz bir çalışma yürütülüyor. ATO'daki toplantıda 48 ilin belediye başkan adayları açıklanacak. O 48 il içinde en çok merak edilen Kırşehir, Ankara ve İzmir adaylarının kim olacağı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırşehir'de en sık duyulan isimler üzerinde mi karar verecek, yoksa tüm şehir sürpriz bir isimle mi karşılaşacak? (HABER: FAHRETTİN TOKER)