Polis memuru erkek arkadaşını öldüren kadına müebbet hapis istemi Polis memuru erkek arkadaşını öldüren kadına müebbet hapis istemi

CHP'nin 38. Genel Kurultayı'nın kazananı Özgür Özel'in olmasının ardından gözler CHP'li eski vekil ve gazeteci Barış Yarkadaş'a çevrildi. 

Genel Başkan seçiminin sonuçlanmasının ardından, CHP'li eski vekil ve gazeteci Barış Yarkadaş'ın eylül ayında canlı yayında söylediği "Özgür Özel seçimi kazanırsa ben mesleği bırakırım" ifadeleri yeniden gündem oldu.
CHP 38. Olağan Kurultayı'nda Kırşehir ile birlikte 81 ilden gelen bin 367 kurultay delegesi, Cumhuriyet'in ve partinin 100. yılında yeni genel başkanı ve yeni parti yönetimini seçti. CHP'nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel oldu.
Genel Başkan seçiminin ardından, Barış Yarkadaş'ın eylül ayında bir televizyonda katıldığı canlı yayında kullandığı ifadeler yeniden gündeme geldi.
Yarkadaş, söz konusu yayında "Özgür Özel seçimi kazanırsa ben mesleği bırakırım" sözlerini kullanmıştı. Peki Gazeteci Barış Yarkadaş, sözünü tutarak görevini bırakacak mı? (HABER: FAHRETTİN TOKER)