Gönül Dağı dizisi Hamdi geri mi dönüyor? Burak Haktanır kimdir? TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı, 4. sezonuyla yayınlanmaya başladı. Daha önce diziye veda eden Burak Haktanır ise ekibe yeniden dahil oldu. 

Gönül Dağı dizisi, 6 yıllık zaman atlamasıyla sezona başladı. Dizinin 107. bölümünde bir sürpriz yaşanacak. Eski kadroda yer alan Burak Haktanır ekibe katılacak. Geçmiş bölümlerde Hamdi karakterine hayat veren oyuncu senaryo gereği hapse girmiş ve ekipten ayrılmıştı. Şimdi Hamdi fenomen diziye geri dönüyor. Hapisten çıkıp tekrar kasabaya gelen karakterin değişimi seyirciyi şaşırtacak. Peki Burak Haktanır kimdir?

BURAK HAKTANIR KİMDİR?

Burak Haktanır, sinema ve dizi oyuncusudur. Oyunculuk kariyerine 2010 yılında Recep İvedik 3 filminde rol alarak başlamıştır. Daha sonra birçok dizi ve filmde rol alan Burak Haktanır, 2016'da Sevda Kuşun Kanadında dizisinde, 2019'da Ekrem karakteri ile Kimse Bilmez dizisinde, 2020'de Vahap karakteri ile Payitaht Abdülhamid dizisinde rol aldı. Yeni projelerde yer almaya devam etmektedir. (HABER MERKEZİ)

Özgür Özel kimdir? CHP'nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel... Özgür Özel kimdir? CHP'nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel...