Eski belediye başkanının selamlama pankartı yakıldı Eski belediye başkanının selamlama pankartı yakıldı

CHP’nin 13 yıl il başkanlığını yapan ve bir dönem de milletvekili adayı olan Yılmaz Zengin, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Kırşehir İl Genel Meclisi Üyeliğine aday oldu ve geçtiğimiz günlerde Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde üyelerden rekor oy alarak 1.sıraya açık ara oy farkıyla ismini yazdırdı.

Kırşehir'de her kesim tarafından sevilen ve saygı duyulan, partili-partisiz farketmeksizin elinden geldiğince düğün, cenazelere katılarak hemşehrilerinin iyi gününde kötü gününde yanında olan, genç-yaşlı demeden elinden geldiğince gücünün yettiğince yardımına koşan Yılmaz Zengin, Kırşehir sokaklarında yine kendisine yakışan davranışlarıyla halkın takdirini toplamaya devam etti.

Terme Caddesi'nde yaşlı bir vatandaşı karşıdan karşıya geçerken zorlandığını gören Yılmaz Zengin, hızlıca koşarak yaşlı vatandaşı yolun karşısına güvenli bir şekilde geçmesini sağladı.

Yaşlı vatandaştan aldığı duaların yanı sıra Kırşehir'de gencinden yaşlısına her kesimin gönlünde taht kuran Yılmaz Zengin'in geçtiğimiz hafta yapılan İl Genel Meclisi Üye sıralama seçimlerinde neden 1. sıraya geldiğinin göstergesi olarak değerlendirildi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)