U12 Gençler Ligi’nde yenilgisiz şampiyon olan Kırşehirspor’da çifte sevinç yaşanıyor.

Yeşil-beyazlılar, ligde şampiyonluğunu ilan ederken, takımın genç ve gelecek vadeden oyuncusu Ahmet Çoban’da ‘Gol Kralı’ olmayı başardı.

Başarılı oyuncu, ligde oynadığı 12 maçta rakip filelere 12 gol atarak ‘Gol Kralı’ oldu.

Fikstür çekimi Pazartesi günü gerçekleştirilecek Fikstür çekimi Pazartesi günü gerçekleştirilecek

Pazartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve 1-0 sona eren 40 Şehirgücüspor maçının ardından düzenlenen törenle Kırşehirspor şampiyonluk kupasını havaya kaldırırken, yeşil-beyazlı ekibin yöneticisi Ogün Arslan ise ‘Gol Kralı’ olan Ahmet Çoban’a elde ettiği başarıdan dolayı Plaket takdim etti.

Plaket takdimi sırasında Gazetemiz ‘Kırşehir Çiğdem’in Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulunan Kırşehirspor Yöneticisi Ogün Arslan, “U12 Gençler Ligi’nde yenilgi yüzü görmeden şampiyon olmayı başardık. Gerçekten çok çalıştık ve emeğimizin karşılığını şampiyonluk kupasını havaya kaldırarak taçlandırdık. Şampiyon olduğumuz için mutluyuz, bir mutluluğumuz ise ligde ‘Gol Kralı’ olan oyuncunun bizlerden çıkması. Bu vesileyle de şahsım adına takımımızın şampiyonluktaki kilit isimlerinden olan Ahmet Çoban’a şampiyonluk töreninde Plaket takdim ettim. Genç oyuncumuzun yolu bahtı açık olsun. İnşallah Kırşehirspor’da yer alan büyüklerimiz alt yapıya gereken önemi fazlasıyla verirler ve böylesine önemli oyuncuların gelişimine katkıda bulunuruz” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Fahrettin Toker