Mavi-beyazlılar, 2-0’dan gelerek galibiyete uzandı

Gol düellosu Öz40Spor’un: 3-2

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Beytullah Karaca**

MİNİK KRAMPONLAR (U12): Kerem Efe Lafçı**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Kerem Kartal**, Gökhan Çelik**, Berkay Miraç**, Eyyüp Mert Özsavaş**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**,

ANTENÖR: Mustafa Koçak

Yabanlıspor'da büyük şok! Yabanlıspor'da büyük şok!

ÖZ40SPOR KULÜBÜ (U12): Kerem Demir**, Emirhan Güzel**, Erdem Altuntop**, İlke Ektiner**, Emir Aras Akbaş**, Kayra Ataman**, Hükmet Efe Köysüren**, Himmet Efe Çavuş**, Güney Fırat Şahin**, Ömer Koçak**, Mesut Şimşek**, Göktürk Adalı**, Furkan Akbulut**, Erdem Altuntop**

ANTRENÖR: Yakup Özköroğlu, Gürkan Alkan

GOLLER: Dk.11 Ahmet Kerem, Dk.16 Tuna Çolak (Minik Kramponlar), Dk.20,29,37 Erdem Altuntop (Öz40Spor Kulübü)

U12 GENÇLER Ligi’nin 8.Haftasının kapanış maçında Öz40Spor Kulübü ile Minik Kramponlar karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen ve gol düellosuna sahne olan maçta Öz40Spor Kulübü 2-0 geriden gelerek maçtan 3-2’lik skorla galip ayrılarak bu sezon 2. galibiyetini elde etti.

Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Beytullah Karaca’nın yönettiği maça etkili bir oyunla başlayan Minik Kramponlar 11. dakikada Ahmet Kerem, 16. dakikada Tuna Çolak ile maçta bir anda 2-0 öne geçti.

2-0’dan sonra oyunu bırakmayan Öz40Spor Kulübü 20. dakikada Erdem Altuntop’un şık golüyle skoru

2-1 yaptı. Mücadelenin ilk yarısını 2-1’lik skorla Minik Kramponlar önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2. yarısında etkili bir oyun ortaya koyan Öz40Spor Kulübü’nden Erdem Altuntop meşin yuvarlağı bir kez daha ağlarla buluşturarak maça denge getirdi.

2-2 olduktan sonra oyunda kontrolünü iyice eline alan ve rakip kalede daha fazla görülen taraf olan Öz40Spor Kulübü’nden Erdem Altuntop 37.dakikada kendisinin ve takımının 2. golünü atarak skoru 3-2 yaptı.

İlerleyen dakikalarda her iki takımın çabası sonuçsuz kalınca mücadeleyi 2-0’dan gelerek 3-2’lik skorla kazanan Öz40Spor Kulübü bu sezon 2’nci galibiyetini elde etti.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü