Gökhan Çıra kimdir? Gökhan Çıra nereli ve kaç yaşında? soruları sosyal medyada sıklıkla araştırılmaya devam ediyor.

Peki Gökhan Çıra kimdir? Gökhan Çıra nereli ve kaç yaşında? Vatandaşlar sosyal medyada bugün en çok Gökhan Çıra kimdir? Gökhan Çıra nereli ve kaç yaşında? sorularını sorguladılar.

Barış Yarkadaş kimdir? Barış Yarkadaş neden istifa etti? Barış Yarkadaş kimdir? Barış Yarkadaş neden istifa etti?

GÖKHAN ÇIRA KİMDİR?

Gökhan Çıra magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. 2019 yılında Selin Ciğerci ile nikah masasına oturan Gökhan Çıra, 16 Şubat 1996 tarihinde Tokat'ta dünyaya geldi. 2014-2015 sezonunda, Galatasaray forması altında 23 lig maçına çıktı.
Gökhan Çıra, 16 Şubat 1996 tarihinde Tokat'ta dünyaya geldi. Ailesi Ordu’da yaşayan Gökhan Çıra, aslen Tokatlı. Futbol kariyerine Fatsa Yaşamspor'da başladıktan sonra, Altınordu Belediyespor, Soyaspor Gençlik kulüplerinde amatör lisansla forma giydi. Galatasaray'ın U19 takımında 2015/16 sezonunda 25 bin euro bedelle transfer edilen Gökhan Çıra, bir yıl sonra Beylerbeyi takımına transfer oldu.
Gökhan Çıra, 2017/18 sezonunda Diyarbekirspor'da top koşturmaya başladı. Gökhan Çıra, 2 yıldır birlikte olduğu sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci ile 28 Ekim 2019 tarihinde nikah masasına oturdu. Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, ilişkilerine son vererek ayrılmışlardı. (HABER MERKEZİ)