Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener, önceki gün Kırşehir’e gelerek öğrencilere tablet bilgisayar hediye etti.

Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener, 7 Aralık 2022 tarihinde ilimiz Kaman Türk Telekom Osman Kulaksız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etmiş ve burada öğrenim gören öğrencilerimize tablet bilgisayar hediye edeceğini söylemişti.  Önceki gün de ilimizde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Genel Müdür İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan ile birlikte TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek burada ilimizde bulunan pansiyonlu okullarımız ile taşımalı eğitim kapsamındaki okullarımızın ekmek ihtiyacını karşılayan fırında incelemelerde bulundu.

Depremden etkilenen 10 ildeki 99 bin 853 öğrencinin nakilleri yapıldı Depremden etkilenen 10 ildeki 99 bin 853 öğrencinin nakilleri yapıldı

Daha sonra Kaman ilçemizde Türk Telekom Osman Kulaksız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Genel Müdür Nazan Şener, bir önceki ziyaretlerinde hediye edeceğini söylediği tablet bilgisayarları öğrencilere takdim etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, ilimize ziyaretleri ve öğrencilerimize tablet bilgisayar hediyeleri nedeniyle Genel Müdür Nazan Şener'e teşekkürlerini iletti. (HABER MERKEZİ)