SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Beytullah Karaca**

GENÇLİKSPOR (U12): Ahmet Yonca**, Hayati Tutsun**, Kerim Şen**, Uhut Enes**, Muhammed Sefa Özdemir**, Hasan Kılıç**, Süleyman Hafız Polat**, Yusuf Talha**, Ege Şerbetçioğlu**, Umut Ali Vuruş**, Musa Doruk Özlek**, Oğuzhan Pehlivan**, Kerem Şimşek**, Kürşat Ramazan**, Turan Kaan Sarı**

ANTRENÖR: Murat Uyumsal

ÖZ40SPOR KULÜBÜ (U12): Kerem Demir**, Emirhan Güzel**, Erdem Altıntop**, İlke Ektiner**, Emir Aras Akbaş**, Kayra Ataman**, Hükmet Efe Köysüren**, Himmet Efe Çavuş**, Güney Fırat Şahin**, Ömer Koçak**, Mesut Şimşek**, Göktürk Adalı**, Furkan Akbulut**

ANTRENÖR: Gürkan Alkan, Yakup Özköroğlu

GOL: Dk.13 Süleyman Hafız Polat, Dk.16 Kerim Şen, Dk.21p, 32, 47 Uhud Enes Kılıç, Dk.45 Kerem Şimşek (Gençlikspor), Dk.28 Aras Akbaş (Öz40Spor Kulübü)

U12 GENÇLER Ligi’nin 4.Haftasının açılış maçında ligin güçlü ekiplerinden Gençlikspor ile ligde henüz galibiyeti bulunmayan Öz40Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Gençlikspor sahadan 6-1’lik skorla galip ayrılarak Ligdeki 2.galibiyetini elde etti.

Kırşehirspor 3 puanı, 3 golle aldı: 3-0 Kırşehirspor 3 puanı, 3 golle aldı: 3-0

Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Beytullah Karaca’nın tek hakem olarak yönettiği karşılaşmanın ilk 25 dakikasını Gençlikspor Süleyman, Kerim ve penaltıdan Uhut Enes’in golleriyle 3-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısında da etkili futboluna ve gollerine devam eden Gençlikspor, Uhut Enes (2) ve Kerem Şimşek’in golleriyle maçtan 6-1’lik skorla galip ayrıldı. Öz40Spor Kulübü’nün maçtaki tek golünü ise Aras kaydetti.

Bu sonucun ardından Gençlikspor puanını 6 yaparak zirve yürüyüşünü sürdürdü. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)