Turuncu-siyahlı ekip Ömer Halisdemir’i 5 golle geçerek 3’te 3 yaptı…

Gençlikspor rahat kazandı: 5-1

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

GENÇLİKSPOR (U12): Ahmet Yonca**, Hayati Tutsun**, Kerim Şen**, Uhut Enes**, Muhammed Sefa Özdemir**, Hasan Kılıç**, Süleyman Hafız Polat**, Oğuzhan Pehlivan**, Kerem Şimşek**, Kürşat Ramazan**, Turan Kaan Sarı**Yusuf Talha**, Ege Şerbetçioğlu**, Umut Ali Vuruş**, Musa Doruk Özlek**,

ANTRENÖR: Murat Uyumsal

ÖMER HALİ DEMİR SPOR KULÜBÜ (U12): Mehmet Akif Turan**, Kayra Altuntaş**, Hüseyin Kağan Mert**, Tibet Tuzcu**, Kayra Duran**, Talha Bayram**, Bahattin Turan**, Emir Esat Turan**, Haydar Yiğit Köysüren**, Ahmet Burak Çakmak**,

YÖNETİCİ: Sami Turan

GOLLER: Dk.7,9,37 Kerim Şen, Dk.13 Hayati Tutsun, Dk.21 Süleyman (Gençlikspor), Dk.49 Sami Turan (Ömer Halis Demir)

U12 GENÇLER Ligi’nin 5. haftasının 2. maçında son 2 maçını kazanarak zirveye doğru ilerleyen Gençlikspor ile ligde henüz puanı bulunmayan Ömer Halisdemir Spor Kulübü karşı karşıya geldi.

Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Gençlikspor karşılaşmadan 5-1’lik farklı skorla galip ayrılarak 3’te 3 yapıp puanını 9’a çıkardı.

Ligin ilk maçında Kırşehirspor’a 4-1’lik skorla kaybeden Gençlikspor ardından 40 Şehirgücüspor’u 1-0, Öz40Spor Kulübü’nü 6-1 yenerken, son maçta da Ömer Halis Demir’i 5-1’le geçmeyi başardı.

Çarşamba günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın tek hakem olarak görev yaptığı maça etkili başlayan Gençlikspor, 7 ve 9’uncu dakikalarda Kerim Şen’in golleriyle maçta bir anda 2-0 öne geçti.

2-0’dan sonra oyunda kontrolünü tamamen eline alan Gençlikspor 13.dakikada Hayati, 21.dakikada ise Süleyman’ın golleriyle karşılaşmanın ilk yarısını 4-0 önde tamamladı.

Gol düellosu Öz40Spor’un:  3-2 Gol düellosu Öz40Spor’un: 3-2

Mücadelenin 2’nci yarısında da etkili futbolunu sürdüren Gençlikspor, 37.dakikada Kerim Şen ile bir gol daha bularak skoru 5-0 yaptı.

Ömer Halis Demir Spor Kulübü maçın sonlarına doğru Kerem Turan’ın serbest vuruştan attığı golle skoru 5-1’e getirdi.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Gençlikspor, Ligin 5’inci haftasında karşılaştığı Ömer Halis Demir Spor Kulübü’nü 5-1’lik skorla mağlup ederek üst üste 3’üncü galibiyetini elde etti.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)