SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

GENÇLİKSPOR (U12): Ahmet Yonca**, Hayati Tutsun**, Kerim Şen**, Uhut Enes**, Muhammed Sefa Özdemir**, Hasan Kılıç**, Süleyman Hafız Polat**, Yusuf Talha**, Ege Şerbetçioğlu**, Umut Ali Vuruş**, Musa Doruk Özlek**, Oğuzhan Pehlivan**, Kerem Şimşek**, Kürşat Ramazan**, Turan Kaan Sarı**

ANTRENÖR: Murat Uyumsal

MİNİK KRAMPONLAR (U12): Kerem Efe Lafçı**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**, Kerem Kartal**, Gökhan Çelik**, Berkay Miraç**, Emirhan Arısoy**

ANTENÖR: Mustafa Koçak

GOLLER: Dk.12 Kerim Şen, Dk.36 Uhut Enes Kılıç, Dk.41 Süleyman Polat (Gençlikspor)

U12 GENÇLER Ligi’nde 2024 Futbol sezonunun son karşılaşmasında Gençlikspor ile Minik Kramponlar karşı karşıya geldi. Çekişmeli ve kıran kırana geçen maçı Gençlikspor 3-0’lık skorla kazanarak sezonu 7 galibiyetle 24 puanla 2’nci sırada bitirdi.

GEL DE KISKANMA! GEL DE KISKANMA!

Pazartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın tek hakem olarak görev yaptığı maça etkili bir oyunla başlayan Gençlikspor, 12.dakikada Kerim Şen’in golüyle 1-0 öne geçti. Kerim’in bu golüyle Gençlikspor ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında ilk yarıya oranla daha etkili bir oyun sergileyen Gençlikspor 36.dakikada Uhut Enes’in golüyle skoru 2-0 yaparken, 41.dakikada Süleyman’ın golüyle de skoru 3-0’a getirdi.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Gençlikspor U12 Gençler Ligi’nde sezonun son maçında karşılaştığı Minik Kramponları 3-0’la geçerek 7 galibiyet alarak 24 puanla sezonu 2’nci sırada bitirdi.

Muhabir: Fahrettin Toker