Kırşehir İl Müftülüğü tarafından düzenlenen "Gençliğe Değer Ara Dönem Kampı" programı yapıldı.

İl Müftülüğü tarafından gençlerin milli ve manevi değerlerine bağlı, medeniyet perspektifine sahip bir şekilde yetişmelerine katkı sunmak, gençlere yönelik hizmetlere ivme kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen kamp, Kırşehir merkez Nazmi Gökbulut Camiinde yapıldı.
            Programın açış konuşmasını yapan İl Müftüsü Mustafa Tekin, öğrencilerin tatil dönemlerini değerlendirmek, bilgi, ahlak, erdem, estetik, ruh güzelliği, adalet ve merhamet duygularıyla yetişmelerine katkı sunmak amacıyla düzenlenen kampın verimli bir şekilde yapıldığını söyledi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığına 19 personel alınacak Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığına 19 personel alınacak

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde sürdürülen "Gençliğe Değer" projesi kapsamında güzel faaliyetlere imza atmayı sürdüreceklerini belirten Müftü Tekin, "Ülkemizin geleceği olan gençlerimizin milli ve manevi değerler ekseninde yetişmesi için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Kampın gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm personelimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum." diye konuştu. (HABER MERKEZİ)