AK Parti Kırşehir 1. sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı Bülent Ozan'ın düzenlediği sahur programına gençler yoğun ilgi gösterdi.

“Bayram, bizlere barış,  huzur ve mutluluk getirsin” “Bayram, bizlere barış, huzur ve mutluluk getirsin”

Bülent Ozan'ın ev sahipliğinde geçen sahur programına AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, Gençlik Kolları Başkanı Haydar Bilgin, Kırşehir İl Genel Meclisi üyesi adayları Emrah Doğan, Murat Yüksel, Mustafa Kamalı  ve TÜGVA Kırşehir İl Temsilcisi Abdullah İnce ile birlikte çok sayıda genç katıldı.

Gerçekleşen sahur programının ardından gençlerle sohbet edildi ve programın sonunda hatıra fotoğrafı çekildi. 

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, "Sahurun Bereketini geleceğimiz olan gençlerimiz ile birlikte paylaşıyoruz" dedi.

'Gençlerle sahurun tadı başka oluyor' diyen AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, "Milletvekilimiz Sn. Necmettin Erkan, Merkez İlçe Başkanımız Av. Ali Demir, Gençlik Kolları Başkanımız Haydar Bilgin, Kırşehir İl Genel Meclisi üyesi adaylarımız ve TÜGVA Kırşehir İl Temsilcisi Abdullah İnce ile birlikte İl Genel Meclisi Adayımız Bülent Ozan’ın düzenlediği sahur programına katıldık. Gençlerle birlikte olunca sahurun bereketi de muhabbeti de bir başka güzel oluyor" ifadelerini kullandı.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)