2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı, liseler arası genç kızlar Voleybol B’de 2.Grup maçlarının heyecanı Pazartesi günü oynanacak olan 2 maçla başlıyor. İlk Grup maçlarının heyecanının ardından gözler 2.Grup maçlarına çevrildi.

Kırşehir’de düzenlenen Grup maçlarında A Grubu’ndan Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, Osman Yalçınkaya Anadolu Lisesi, B Grubu’ndan Fatımatüz Zehra Kız İmam Hatip Lisesi, Fen Lisesi, Kaman Grubu’nda ise Borsa İstanbul Fen Lisesi ve İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları çıkmayı başardı.

2.Grup maçları ise şu şekilde oluştu:

A GRUBU: Fatımatüz Zehra Kız İmam Hatip Lisesi, Osman Yalçınkaya Anadolu Lisesi, Kaman Borsa İstanbul Fen Lisesi

B GRUBU: Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, Prof.Dr.İlhan Kılıçözü Fen Lisesi, Kaman İbni Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Grupta takımların belli olmasının ardından heyecan Pazartesi günü oynanacak olan birbirinden zorlu 2 karşılaşmayla start alacak. Pazartesi günü oynanacak olan günün ilk maçında saat 10.00’da Fatımatüz Zehra Kız İmam Haip Lisesi ile Osman Yalçınkaya Anadolu Lisesi karşılaşacak.

1-1’lerini üzmediler 1-1’lerini üzmediler

Günün 2.maçında ise Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi ile Kaman İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşı karşıya gelecek. İlk gün, Kaman Borsa İstanbul Fen Lisesi ile Prof. Dr. İlhan Kılıçözü Fen Lisesi maç yapmadan bay olarak geçecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü