2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı, Okul sporları faaliyet raporunda yer alan Liseler arası genç erkekler Futsal’da  (Salon Futbolu) şampiyon tüm rakiplerini yenen Fen Lisesi oldu.

Fen Lisesi, Ahi Evran Anadolu Lisesi ve Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi’nin katılımıyla gerçekleştirilen Liseler arası genç erkekler Futsal B’de heyecan fırtınası sona erdi.

Tüm karşılaşmalarını kazanan Fen Lisesi Futsal B’de şampiyon olmayı başardı.

İlk maçında Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi ile karşılaşan Fen Lisesi rakibini 4-0’lık skorla mağlup ederek şampiyonaya galibiyetle başladı.

4-0’lık Abdulkadir Özcan galibiyeti ile büyük bir moral bulan Kırşehir Fen Lisesi 2’nci maçında Ahi Evran Anadolu Lisesi’ni 4-1’lik skorla mağlup ederek şampiyon olmayı başardı.

Geleceğin voleybolcuları burada yetişiyor Geleceğin voleybolcuları burada yetişiyor

Turnuvanın sonunda 1’inci olan Fen Lisesi’ne ve 2’nci olan Ahi Evran Anadolu Lisesi’ne madalyalarını ve kupasını Kındam Spor Salonu Amiri Gülseren Kılıç verdi.

Madalya ve kupa töreninin ardından dereceye giren takımlar ve idareciler günün anısına karşılaşmaların oynandığı Kındam Spor Salonu’nda günün anısına hatıra fotoğrafı çekindiler.

(HABER: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü