Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi takımlarından 40 Şehirgücüspor’un başarılı futbolcularından Arda Coşkuner’in bir pozisyon sonunda düşmesi sonucu kolu kırıldı.

Hafta sonu deplasmanda 6-0 mağlup olduğu Çiçekdağı Belediyespor maçında kolu kırılan ve ameliyat edilen Arda Coşkuner’i Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in Spor Muhabiri Salih Hançer başta olmak üzere çok sayıda kişi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Yaklaşık 7 yıldır 40 Şehirgücüspor’un alt yaş kategorilerinde oynayan Kırşehir’imizin yetiştirdiği ve gelecek vaad eden futbolcularından olan Arda Coşkuner’i ziyaret edenler arasında 40Şehirgücüspor Kulübü Başkanı Hakan Koçak, Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Çiçekdağı Belediyespor yöneticileri Orhan Saylan ve Hakan Şahin ile Teknik Direktör Nejdet Şahin, takım arkadaşları, okul arkadaşları ve yakınları da yalnız bırakmadı.

40Şehirgücüspor'dan yapılan açıklamada, “Cumartesi günü Çiçekdağı’nda oynanan müsabakada şanssız bir şekilde kolu kırılan Kırşehirli sporcumuza yapılan bu ziyaret ve maçtan sonra tüm takımıza ikram edilen yemek için Başta Çiçekdağı Belediye Başkanı Sayın Hasan Hakanoğlu, Yöneticiler Orhan Saylan ve Hakan Şahin’e, Teknik Direktör Nejdet Şahin hocamıza 40 Şehir Gücü Spor Kulübü olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor. Futbolun sadece kazanmaktan ibaret olmadığını gösteren Çiçekdağı Belediye Spor takımıza başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

(HABER: SALİH HANÇER)