36. Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Cacabey Meydanı’na kurulan Kitap Fuarı’nda köşe yazarlarımız da yerini aldı.

                Kitap Fuarı’nda Yazar Zeynep Nur Küçük, Emin Salman ve Ramazan Çakır'a tahsis edilen stantta Kırşehirli yazarlarımızın kitaplarına yoğun ilgi olduğu da gözlerden kaçmadı.

Engelli Kardeşlerimizden  Engelsiz Program Engelli Kardeşlerimizden Engelsiz Program

Kitap satışlarının yanı sıra vatandaşlarla ilgilenerek sorularını yanıtlayan yazarlarımız Zeynep Nur Küçük, Emin Salman ve Ramazan Çakır Gazetemiz "Kırşehir Çiğdem" muhabirine de açıklamalarda bulundu.

Yazarlarımızdan Zeynep Nur Küçük, "Kırşehirli yazarlar olarak kendi memleketimizde stand açmak bizler için çok gurur verici bizlere bu imkânı sunan yetkililere teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

                Gazetemiz köşe yazarlarından Ramazan Çakır "Kitap satışlarımız Cacabey Meydanı’nda devam ediyor. Kitap Fuarı’na güzel bir ilgi var. Yaşlısından çocuğuna onlarca misafirlerimizi ağırlıyoruz. Kitap okumanın yaşı olmadığını bizlere tekrardan kanıtlıyorlar. Hemşehrilerimize ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz."

                Bir diğer yazarımız Emin Salman ise "Kitap satışlarımıza son hız devam ediyoruz. Özellikle gençlerimizin kitap okumaları bizleri çok mutlu ediyor. Akıllarında soru işareti bırakmamak ve kitaplarımızın ilgilerini çekmesi adına elimizden geldiğince açıklamaya ve anlatmaya çalışıyoruz. Kırşehirli vatandaşlarımızın da özellikle yerli yazarlara sahip çıkmak adına bizim standımıza uğraması gözümüzden kaçmıyor. Fuarımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. (HABER: AYHAN CEYLAN)