Halil Ay öldü mü? Halil Ay kimdir? Halil Ay nereli ve kaç yaşında? Halil Ay öldü mü? Halil Ay kimdir? Halil Ay nereli ve kaç yaşında?

Gazeteci Süleyman Özışık kimdir? Süleyman Özışık neden öldü? Yıllardır gazetecilik sektöründe çalışan Gazeteci Süleyman Özışık'ın ani ölüm sebebi nedir? Gazeteci Süleyman Özışık kimdir? sorusunun cevabını sizler için derledik...

GAZETECİ SÜLEYMAN ÖZIŞIK KİMDİR? SÜLEYMAN ÖZIŞIK NEDEN ÖLDÜ?

Süleyman Özışık, medya sektöründe uzun yıllar boyunca çalışmış bir gazeteci ve yazar olarak tanınır. Kariyerine Akşam Gazetesi'nde stajyer olarak başladı ve daha sonra Milliyet gazetesinde 7 yıl boyunca çalıştı. Gazetecilik kariyerinin yanı sıra, Türkiye'nin ilk haber sitelerinden biri olan internethaber.com'un kuruluşunda yer aldı ve köşe yazarlığı yaptı. Ayrıca, birçok televizyon kanalında yorumculuk da yaptı. Ancak, 2023 yılında kanser hastalığına yakalandı ve tedavi gördü. Ne yazık ki, hastalığa yenik düştü ve 5 Ağustos 2023'te hayatını kaybetti. Süleyman Özışık'ın cenazesi bugün ikindi namazına müteakip toprağa verilecek.  (HABER: FAHRETTİN TOKER)