KIRŞEHİRSPOR, TFF 2.Lig Beyaz Grubun 36.Haftasında Pazar günü kendi sahasında konuk ettiği Kırklarelispor’la gol düellosu şeklinde geçen maçı 3-3’lük eşitlikle sona erdi.

Futbolda gözler EURO 2024'e çevrildi Futbolda gözler EURO 2024'e çevrildi

Kırşehirspor bu sezon sahipsizlik ve ilgisizlikten dolayı bir alt lige düşmesinin ardından, sahipsiz kaldığının en güzel fotoğrafı da bu görmüş olduğunuz otobüs resmi...

Kırklarelispor deplasman için Kırşehir'e Kırklareli Üniversitesi’nin otobüsü ile gelirken bizim Ahi Evran Üniversitesi sportif anlamda son yıllarda Kırşehirspor’una hiçbir katkısı olmadığı gibi ilin en büyük takımı Kırşehirspor’a da hiçbir şekilde destek vermiyor.

Rakip takım Kırklarelispor, Kırşehir deplasmanına Kırklareli Üniversitesi’nin otobüsüyle gelirken, kendi takımlarına ne kadar sahip çıktılarını bir kez daha gösterdi.

Şimdi hal böyle olunca, Kırklareli'ndeki üniversite takımına sahip çıkarken bizim Ahi Evran Üniversitesi neden Kırşehirspor'a en ufak bir şekilde sahip çıkmıyor?

Bırakın takıma sahip çıkmayı, amatör kümede oynayan takımlara stadyumunu ve spor salonlarını bile tahsis etmiyor!

İlin tek hentbol takımı Kırşehir Belediyespor’a da spor salonunu ücretli alarak vermesinin ardından hentbol takımı başka salonda çalışmak zorunda kaldı.

Ahi Evran Üniversitesi spor faaliyetlerinde oldukça geride kaldı ve hiçbir sporcu burayı tercih etmiyor. Geldiğinde her hangi bir takım yok. Takım olmadığı içinde başka illere gidiyorlar.

Kısaca, diğer illerden 20 yıl gerideyiz. Hiçbir kimse bu takıma sahip çıkmıyor, destek vermiyor.

İşte bu fotoğraf bize bir kez daha gösterdi ki Kırşehir ve Kırşehirspor gerçekten sahipsiz, hem de çocuk sahipsiz…

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)