İlimizi kızlarda Cumhuriyet Ortaokulu, erkeklerde ise Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu takımları temsil edecek…

Futsal maçları yarın başlıyor

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Ortaokullar arası yıldız kızlar ve erkeklerde heyecan Kırşehir’de oynanacak olan karşılaşmalarla yarın başlayacak.

Okul Sporları Faaliyet Programı’nda yer alan 16-18 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Futsal Yıldızlar (Erkek-Kız) Grup Yarışmaları Kırşehir ev sahipliğinde 200’ün üzerinde sporcu ve antrenörün katılımı ile Kırşehir Spor Salonu ve BESYO Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Müsabakaya 8 ilden (Aksaray, Ankara, Antalya, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir) gelecek sporcular kıyasıya yarışacaklar.

Grup Yarışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, 8 ilden 200’ün üzerinde sporcu ve antrenörün Kırşehir’de ağırlanacağını belirterek; farklı illerden müsabakalara katılacak sporculara başarı temennisinde bulundu.

Ortaokullar arası yıldız kız ve erkeklerde Futsalda (Salon futbolu) heyecan yarın başlarken, kız takımları müsabakalarına AEÜ BESYO Spor Salonu’nda çıkarken, erkekler ise Kındam Spor Salonu’nda müsabakalarına çıkacak.

Kızlarda Cumhuriyet Ortaokulu, erkeklerde ise Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu takımları Kırşehir’i temsil edecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Kırşehirspor 3 puanı, 3 golle aldı: 3-0 Kırşehirspor 3 puanı, 3 golle aldı: 3-0