Güçlü rakibi Hacı Fatma Erdemir’i tek golle yenen

Sıddık Demir, üst üste ikinci şampiyonluğunu ilan etti…

Futbolda en büyük Sıddık Demir

SAHA: Bağbaşı Sentetik (Kırşehir)

HAKEMLER: Osman Köksaldı**, Murat Yağlı**, Berat Yağmur**

Kırşehirspor’un zor sınavı! Kırşehirspor’un zor sınavı!

SIDDIK DEMİR AND.LİSESİ: Mehmet Ediş**, Recep Aksungur**, Kerem Hilmi Demir**, Arda Durdu**, Ramazan Çiğdem**, Tuna Kağan**, Ali Yılmaz**, Mert Soysal**, Samet Korkmaz**, Deniz Ekici**, Ayberk Efe Kanalmaz**, İzzet Aktürk**, Ayberk Demirel**, Ramazan Çevik**, Ramazan Özlü**, Halil İbrahim Aslan**, Ramazan Yağmur**, Umut Özeken**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Mustafa Öztabur

HACI FATMA ERDEMİR AND. LİSESİ: Çağrı Efe Çelik**, Onur Göktaş**, Ramazan Arslan**, Ahmet Furkan Metin**, Talha Akbaş**, Berkay Sığın**, Muhammed Ömer Aydınoğlu**, Arda Kızıl**, Arda Recep Yılmaz**, Kadir Yiğit Karlı**, Ekrem Karaalioğlu**, Mehmet Öztürk**, Dursun Akpınar**, Salih Utku Yılmaz**, Kadirhan Bektaş**, Mustafa Özçiçek**, Arda Şahin**, Kayra Aslan**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Fahri Eroğlu

GOL: Dk.22 Deniz Ekici (Sıddık Demir Anadolu Lisesi)

LİSELERARASI Genç Erkekler Futbolda şampiyon belli oldu. Sıddık Demir Anadolu Lisesi, güçlü rakibi Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi’ni Deniz Ekici’nin golüyle 1-0 mağlup ederek üst üste 2.kez şampiyon olmayı başardı.

Sıddık Demir Anadolu Lisesi ile Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi Perşembe günü Final maçında karşı karşıya geldi.

Bağbaşı Sentetik Sahası’nda oynanan ve Kırşehir’in tecrübeli hakemlerinden Osman Köksaldı’nın yönettiği maçın 22.dakikasında Deniz Ekici’nin kaydettiği golle Sıddık Demir Anadolu Lisesi 1-0 öne geçti.

1-0’dan sonra her iki takımın atakları şeklinde geçen ilk 35 dakikalık bölümü Sıddık Demir 1-0 önde tamamlayarak soyunma odasına galip girdi.

Karşılaşmanın 2.yarısında da her iki takım birbirine üstünlük sağlayamayınca mücadele 1-0 Sıddık Demir Anadolu Lisesi’nin üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşmayı 1-0 kazanan Sıddık Demir Anadolu Lisesi, Liselerarası futbolda en büyük oldu.

Mücadelenin ardından, Bağbaşı Sentetik sahasında madalya ve kupa törenine geçildi.

Tüm maçlarını kazanarak finale kadar gelen, finalde 1-0 yenilerek İl 3’üncüsü olan Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi’ne madalyalarını ve kupalarını Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Hakan Koçak ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları Şube Müdürü Ali İhsan Çelik verdi.

Şampiyon olan Sıddık Demir Anadolu Lisesi’ne madalyalarını ve kupalarınıKırşehirspor’un Efsane Futbolcusu, Teknik Adamı ve Emekli Beden Eğitim Öğretmeni, Spor Yazarı Abdurrahman Cem verdi.

Madalya ve kupa töreninin ardından dereceye giren takımlar, sporcular ve idareciler günün anısına maçların ev sahipliği yaptığı Bağbaşı Sentetik sahasından günün anısına hatıra fotoğrafı çekindiler.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)