Yaz aylarında vatandaşların zaruri ihtiyaçlarından biri olan parfüme talep arttı.

Türkiye'den 88 üniversite en az bir bilim alanında dünya liginde Türkiye'den 88 üniversite en az bir bilim alanında dünya liginde

Havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşların ter ve kötü kokuyla mücadelesinin başında gelen parfümlerde tercih hafif kokulardan yana oluyor.

Kırşehir Cacabey Meydan'ı karşısında faaliyet gösteren Milano Parfüm'ün sahibi Rabia Bayram, gazetemiz muhabirine verdiği röportajda, vatandaşların en çok tercihini tatlı ve fresh kokulardan yaptığını söyleyerek, “doğru parfüm, güzel kokuyu getirir” dedi.

 Bayram açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Yaz aylarına girdik vatandaşlar kışa oranla daha çok parfüm kullanıyor. Parfüm seçerken vatandaşlar sadece kokusuna bakmamalı. Parfüm kokusu şişede hoşunuza gidebilir ancak tenden tene koku yayılımı değişir bu yüzden size yakışan kokuyu seçmek daha doğru olacaktır. Tabi bunun yanı sıra sadece güzel koku değil parfümün kaliteside çok önemli. Kalıcılık ve koku yayılım oranını da mutlaka satıcıya sormalısınız. Biz Milano Parfümeri olarak parfümlerimize yüzde 40'a kadar esans kullanıyoruz ki müşterilerimizden kalite konusunda geri dönüş almamak için. En iyi reklam kalitedir.

2. ÜRÜNDE YÜZDE 50 KAMPANYA!

         “Milano Parfüm olarak tam bir fiyat performans ürünü satıyoruz. Sattığımız parfümlerin kalitesine göre fiyatlarımızı çok uygun tutuyoruz. Şu anda mağazamızdan alacağınız 55ml bir parfüm 300 lira ve buna ek olarak ikinci üründe %50 kampanyamız var. İkinci şişeyi sadece 150 lira fark ile alabiliyorsunuz. Bu da iki şişe 55 ml parfüm 450 liraya tekabül ediyor. Kaliteli ve uyguna parfüm kullanmak herkesin hakkı.”

Muhabir: FAHRETTİN TOKER