Kırşehirliler Vakfı tüm Kırşehirlileri

 FİNAL MAÇINA DAVET ETTİ!

Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları Kırşehirli Köy Dernekleri ve Vakıfları arası halı saha futbol turnuvasının final maçı 30 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek.

Harmanaltı FC ve Kargınmeşe arasındaki müsabaka 30 Haziran Pazar günü Saat 19.00’da Keçiören Taha Akgül Spor Tesisleri’nde oynanacak.

Kırşehirliler Vakfı’ndan yapılan açıklamada tüm Kırşehirliler final maçı ve sonrasındaki kutlama programına davet edilerek şu ifadeler kullanıldı:

“Değerli Hemşehrilerimiz,

Sevgi ve kardeşliğin sahada buluştuğu bu muhteşem turnuvanın heyecan dolu final maçına geldik! Kırşehirliler Vakfı olarak, sizleri final maçımıza ve sonrasındaki kutlama programımıza davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Final maçı, 30 Haziran Pazar günü saat 19.00’da Keçiören Taha Akgül Spor Tesislerinde gerçekleşecektir.

Kırşehir’de atletizm çalışmaları devam ediyor Kırşehir’de atletizm çalışmaları devam ediyor

Sporun birleştirici gücüyle bir araya gelip, Kırşehir'in adını gururla temsil etmek için tüm hemşehrilerimizi tribünlerde görmek bize büyük mutluluk verecek. Hep birlikte coşkulu bir atmosferde, dostluk ve dayanışmanın zirvesinde buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Final maçımıza sizleri de aramızda görmek dileğiyle!

Final maçının ardından düzenleyeceğimiz kutlama programıyla, kazanan takımımızı ve turnuvamızın başarılı katılımcılarını onurlandıracağız. Birlikte geçireceğimiz bu güzel günü, samimi sohbetlerle ve Kırşehir müzikleriyle güle oynaya taçlandıracağız.” 

Muhabir: Fahrettin Toker