Kırşehirspor’a forma  sponsoru oldular… Kırşehirspor’a forma sponsoru oldular…

KIRŞEHİRBelediyespor Kadın Hentbol takımının başarılı antrenörü Mustafa Fidan ve Murat Kılıç, 1.5 yıllık aranın ardından tekrar Kırşehir Belediyespor’la anlaştı. Fidan ve Kılıç, Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen imza törenin ardından kendilerini yeşil-beyazlı renklere başlayan imzayı Kulüp Başkanı Alper Kılıç ile birlikte attı.

İmza töreninin ardından gazetemiz Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulunan Antrenör Mustafa Fidan ve Murat Kılıç tekrar anlaştıkları için mutlu olduklarını belirterek hedeflerinin hem oynadığı oyun, hemde aldığı başarılı sonuçlarla ligde ses getiren bir takım kurmak istediklerini söyledi.

Fidan ve Kılıç yaptıkları açıklamada, “Öncelikle takıma geri geldikleri için mutluyuz. Bizlere bu imkânı sağlayan Başta Kırşehir Belediye Başkanı ve Hentbol takımımızın Onursal Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve İdarecilere çok teşekkür ederiz. Üzerimize yüklenen sorumluluğun farkına vararak bizlerde şehrimize yakışır bir takım kurmak için kolları sıvadık. Hedefimiz kesinlikle zirveye oynayan, herkesin gıptayla bakıp takdirini topladığı bir takım oluşturmak. Takım oluştururken, karakteri ön planda olan, sporculuğu ile izleyenlerin keyif alacağı transferleri takımımıza kazandırmak istiyoruz. Kırşehir Belediyesi’nin bizlere tanıdığı imkanlar ve bütçemizle en iyisini oluşturmayı hedefliyoruz. Bugün takımımıza 5 önemli ismi transfer ettik. İnşallah şehir olarak iyi bir hava yakalarız ve hentbol sporunu Kırşehir’e sevdiririz. Bizlere inanan ve güvenenlerin, güvenleri boşa çıkarmayacağız. Yeni sezon başta Kırşehir Belediyespor’a olmak üzere tüm takımlara hayırlı olsun. Sakatlığın, kavağın ve gürültünün olmadığı mücadelelerin üst seviyede olduğu bir sezon geçiririz” ifadelerini kullandı.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)