SAHA: Bağbaşı Sentetik (Kırşehir)

HAKEMLER: Orhan Mert Nuransoy**, Mustafa Sarısakal**, Beytullah Karaca**

4.HAKEM: Murat Yağlı*

GÖZLEMCİ: Mehmet Konar

KASTAMONUSPOR (U17): Enver Emir Yılmaz**, Emir Masruoğlu**, Muhammed Ali Öğreten**, Ulaş Akkaya**, Ferht Turan Hafızoğlu**, Oğuz Duman**, Yunus Gökkaya**, Emre Keskin**, Furkan Özdemir**, Rıfat Ülkü Doğru**, Özgür Deniz*, Taha Karabacak*, Furkan Ulaş*, Ömer Faruk*, Ali Yaman*, Eren Kayabaşı*, Mehmet Kalaycı*, Yasin Hızar*, Burak Bektaşlı*

ANTRENÖR: Onur Beşer

Dereceye girenler ödüllerini aldı Dereceye girenler ödüllerini aldı

FETHİYESPOR (U17): Emir Kaan İnan**, Berk Günden**, Osman Mert Karadağ**, Ayberk Değer**, Turan Toygu Karakoç**, Emirhan Esemen**, Murat Çepel**, Çağan Üçok**, Mehmet Hamdi Nazlı**, Samet Türkücü**, Selahattin Özen**, Eren Aksoy*, Arda Özdemir*, Çağatay Çiftçi*, Atakan Uzun*, Emre Demir*, Buğra Birincioğlu*, Yetiş Arda Düğdü*, Arda Yakup Yılmaz*, Sabri Gülay*, Efe Tuğra Akçay*

ANTRENÖR: Mahmut Oktay

GOLLER: Dk.17 Berk Günden, Dk.62 Selahattin Özen, Dk.71 Çağatay Çiftçi, Dk.84 Arda Yakup (Fethiyespor) | Dk.88 Taha Karabacak (Kastamonuspor)

KIRŞEHİR’DE düzenlenen U17 Bölgesel Gelişim Ligi Play-Off son 16 turunda Çarşamba günü Fethiyespor ile Kastamonuspor günün ilk maçında karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 5-1’lik skorla kazanan Fethiyespor, adını bir sonraki gruplara yazdırmaya hak kazandı.

Bağbaşı Sentetik sahasında oynanan ve Orhan Mert Nuransoy’un düdük çaldığı maça etkili bir oyunla başlayan Fethiyespor karşılaşmanın da ilk 45 dakikasını 17’nci dakikada Berk’in kaydettiği golle 1-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında daha etkili bir oyun sergileyen ve rakip kalede daha fazla görülen taraf olan Fethiyespor olurken, karşılaşmanın 62’nci dakikasında Selahattin, 71’inci dakikasında Murat, 76’ncı dakikada Çağatay ve 84’üncü dakikada ise Arda’nın golleriyle maçta 5-0 öne geçti.

Karşılaşmanın son dakikalarında sahneye çıkan Taha, Kastamonuspor’un karşılaşmada tek golünü atarak skoru 5-1’e getirdi.

Maçta başka gol olmadı ve Fethiyespor, güçlü rakibi Kastamonuspor’u 5-1’lik farklı skorla mağlup ederek adını bir sonraki gruplara yazdırmaya hak kazandı.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)