SALON: Aşıkpaşa Spor Salonu (Kırşehir)

HAKEMLER: Vehbi Doğan**, Veysel Genç**

AHİ EVRAN ANADOLU LİSESİ: Nisa Su Dağ**, Duygu Can**, Alinda Macar**, Rengin Kangal**, Ekin Bilen**, Ayça Akyol**, Diyar Çanlı**, Reyyan Ecrin Koçyiğit**, Kevser Eser**, Sinem Kurt**, Feride Kelleci**, Feyza Yaşar**,

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Yasin Şahiner

PROF.DR. İLHAN KILIÇÖZÜ FEN LİSESİ: Zeynep Sultan Atalay**, Yağmur Benez**, Reyyan Korkmazyiğitgil**, Rana Kaya**, Cemre Yılmaz**, Yaren Gül Çakır**, Gizem Gülce Arslan**, Elif Nehir Ünal**, Belinay Yılmaz**, Kadime Kübra Akçay**, Elmas Naz Çöl**, Fatma İrem Doğan**

Kırşehirspor rahat kazandı: 2-1 Kırşehirspor rahat kazandı: 2-1

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Cemal Ziylan

SETLER: 25-10, 28-26, 25-10 (Fen Lisesi), 25-19 (Ahi Evran)

MAÇ SONUCU: 3-1 (Fen Lisesi)

OKUL Sporları Faaliyet raporunda yer alan Liselerarası genç kızlar Voleybol B’de B Grubu’nda mücadele eden ve ilk maçlarında rakipleri Fatımatüz Zehra Kız İmam Hatip Lisesi’ne mağlup olan Ahi Evran Anadolu Lisesi ile Prof.Dr. İlhan Kılıçözü Fen Lisesi karşılaştı. Maçı 3-1’lik skorla kazanmayı başaran Prof.Dr. İlhan Kılıçözü Fen Lisesi B Grubu’nu 2’nci sırada bitirmeyi başardı.

Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanan ve Vehbi Doğan ile Veysel Genç’in yönettiği karşılaşmanın ilk setini 25-10 kazanan Prof.Dr. İlhan Kılıçözü Fen Lisesi mücadelede 1-0 öne geçti.

Karşılaşmanın 2’nci seti kıran kırana geçerken, maçı 28-26 alan Ahi Evran Anadolu Lisesi durumu 1-1 yaptı.

3.setten sonra oyunun kontrolünü eline alan Prof. Dr. İlhan Kılıçözü Fen Lisesi, 25-19, son seti de 25-10 kazanıp totalde de maçtan 3-1’lik skorla galip ayrıldı ve adını bir sonraki gruplara yazdırmaya hak kazandı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü