1-1’lerini üzmediler 1-1’lerini üzmediler

Okul Sporları Taekwondo Yıldızlar Grup Müsabakaları için Kırşehir’de bulunan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, Vali H. Mete Buhara’yı ziyaret etti.

16 ilden 400’ün üzerinde sporcu ve antrenörün katılımıyla ilimizde düzenlenen Taekwondo Yıldızlar Grup Yarışmalarını takip etmek için İlimizde bulunan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin’in ziyaretinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin ile Kırşehir Taekwondo İl Temsilcisi Salim Demir de yer aldı.

Federasyon Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, “Kırşehir’de ilk olarak Valimiz Hüdayar Mete Buhara’ya makamında ziyarette bulunduk. Sayın Valimize, ilgi, alakası ve misafirperverliği münasebetiyle teşekkür ediyorum. Sporcularımızın her kategoride ve organizasyonda mücadelesi ülkemizin dört bir yanında hız kesmeden devam etmektedir. Kırşehir’de de sporcularımız geleceğin yıldızları olmak adına ter döküyor. Bu güzel organizasyona emek verenlere, İl Müdürümüz, İl Temsilcimiz, hakemlerimiz ve görevlilerimiz olmak üzere teşekkür ediyor, mücadele eden antrenör ve sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Vali Buhara da konuşmasında, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Taekwondo Yıldızlar Grup Yarışmalarında mücadele eden sporcu ve antrenörlere başarılar diledi. (HABER MERKEZİ)