SALON: Kındam Spor Salonu (Kırşehir)

SAHA HAKEMLERİ: Abdurrahman Atabay**, Murat Yağlı**

MASA HAKEMİ: Beytullah Karaca**

AŞIKPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ: Şevval Yücedağ**, Sudenaz Gülcan**, Melike Su Ekici**, Azra Gül Gök**, Aleyna Biçim**, Zilan Gülmez**, Nejla Tekeli**, Ela Doğan**, Yeşim Ölmez**, Behiye Akpınar**, Kardelen Özkeleş**

FATMATÜZ ZEHRA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ: Rabia Çetin**, Sıla Bektaş**, Rümeysa Daşdelen**, Rukiye Çimen**, Yağmur Can**, Zeynep Gül Tahan**, Rümeysa Duran**

İLK YARI SONUCU: 2-1 (Fatmatüz Zehra)

MAÇ SONUCU: 4-3 (Fatmatüz Zehra)

GOLLER: Rukiye Çimen (3), Sıla Bektaş (Fatmatüz Zehra), Şevval Yücedağ (3) (Aşıkpaşa Mes.)

LİSELERARASI genç kızlar A Grubu’nda mücadele eden iki ekip Fatmatüz Zehra İmam Hatip Anadolu Lisesi ile Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, gruptaki son maçında karşı karşıya geldi.

A Grubu’nda 2’de 2 yapan Kırşehir OSB’nin gruptan çıkmasının ardından 2.yarı finalisti belirleyecek olan maçta Fatmatüz Zehra, Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik’i 4-3’le geçerek gruptan çıkan 2.takım oldu.

Cuma günü Kındam Spor Salonu’nda oynanan ve Murat Yağlı ile Abdurrahman Atabay’ın birlikte yönettiği maça etkili başlayan Fatmatüz Zehra, Rukiye Çimen’in golüyle 1-0 öne geçti.

Golden sonra etkili oyununa devam eden Fatmatüz Zehra, Sıla Bektaş’ın golüyle skoru 2-0 yaptı. Bu gole Aşıkpaşa Şevval Yücadağ ile cevap vererek skoru 2-1 yaptı. İlk yarıyı Fatmatüz Zehra 2-1 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısına etkili başlayan Fatmatüz Zehra Rukiye Çimen’in art arda golleriyle maçta bir anda 4-1 öne geçti.

Cumhuriyet 2’de  2 yaptı: 4-1 Cumhuriyet 2’de 2 yaptı: 4-1

Yediği gollerin şokunu üzerinden atmaya çalışan Aşıkpaşa Mesleki Teknik Şevval Yücadağ’ın golleriyle bir anda 4-3 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Fatmatüz Zehra İmam Hatip Lisesi, Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 4-3 geçerek A Grubu’ndan çıkan 2.takım oldu.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)