Uzun süredir tedavi gören Özel Musa Gül Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Gül’ün eşi Fatma Gül vefat etti.

Kızkalesi'nde bayram tatilinde konaklama mekanları tam kapasite doluluğa ulaştı Kızkalesi'nde bayram tatilinde konaklama mekanları tam kapasite doluluğa ulaştı

Fatma Gül’ün cenazesi 14 Nisan Cuma günü Ahi Evran Camiinde kılınan Cuma namazını takiben Bağbaşı Mezarlığında toprağa verildi.

Özel Musa Gül Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Gül yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

”45 yıllık kıymetli eşim Fatma Gül’ü kaybetmenin derin ve tarifsiz üzüntüsü içerisindeyim. Aile olarak acımız büyük, bu acı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm eş, dost akraba ve hemşerilerimiz, gerek cenaze törenine gerekse taziyemize gelerek veya telefonla arayarak bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadılar. Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, definden önce ve sonra acımızı paylaşan; tüm siyaset ve iş insanlarımıza sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerine kamu kurumlarının değeri yöneticilerine, Musa GÜL hastanesinin değerli çalışanlarına dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, hemşerilerimize şahsım ve ailemiz adına şükranlarımı sunuyorum. Allah dostlarımızın yokluğunu göstermesin.“ (HABER MERKEZİ)

Editör: Çiğdem Sönmez