Başkan Baltalık öyle bir şey yaptı ki... Başkan Baltalık öyle bir şey yaptı ki...

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Fatik Tokmak, İYİ Parti'den Kırşehir Belediye meclis üyeliğine başvurusunu gerçekleştirdi.
Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde yıllardır genel sekreterlik görevinde bulunan Tokmak, İYİ Parti ailesiyle şehrin gelişimi için mücadele edeceğini söyledi.
Şehrimizi kalkındırmak, geliştirmek için elimizi taşın altına koyuyoruz diyen Fatih Tokmak, "Ahiler şehri Kırşehir’imizde esnaf ve sanatkarlarımıza hizmet etmekten büyük bir gurur duyarken, şehrimizin sorunlarını, vatandaşlarımızın isteklerini hep birinci ağızdan dinledik. Bugüne kadar elimizden gelen çabayı göstererek hizmet ehli olmaya çalıştık. Partimizin aldığı kararla birlikte hür ve müstakil olarak girdiğimiz bu seçimde, yılların verdiği tecrübeyi sahaya taşımak, sorunları yerinde çözmek için şehrimizin gelişim sürecine büyük katkısı olacağından emin olduğum İYİ Parti’den Belediye Meclis Üyeliği için başvurumu yaptım. Artık sorunları dile getirme değil, çözme vaktidir.
Seçim sürecini Belediye Başkan Adayımızla birlikte çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmadan geçireceğiz. Seçimin sonunda Kırşehir’in anahtarını Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendiye hediye edeceğiz. Çıktığımız bu çetin yolda muvaffakiyetler dilerim. Allah utandırmasın" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)