MHP'nin emektarı Celal Türkmen, il genel meclisinde 1. sıradan aday MHP'nin emektarı Celal Türkmen, il genel meclisinde 1. sıradan aday

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Fatih Tokmak, İYİ Parti'den Kırşehir Belediye meclis üyeliği başvurusunda bulundu.
Tokmak'ın başvurusunu İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış, sosyal medya hesabından duyurdu. Başkan Satılmış, Merkez İlçe Başkanı Çağatay Dağıstan ile birlikte başvuru işlemlerini gerçekleştirdiğini söyledi.
İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış, yaptığı açıklamada; "Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri, esnaf sanatkarın her zaman sevgisi ve saygısını kazanmış, Türk Milliyetçiliği ve ülkücü duruşu yakinen bilinen, kıymetli ağabeyim Fatih Tokmak, İYİ Partimizden Kırşehir belediye meclis üyeliği başvurusunda bulundu.
Başvuru işlemlerini Merkez İlçe Başkanım Çağatay Dağıstan ile birlikte yaptık. Fatih ağabeyime, çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)