Metin Uca neden öldü? Metin Uca kimdir? Metin Uca nereli ve kaç yaşında? Metin Uca neden öldü? Metin Uca kimdir? Metin Uca nereli ve kaç yaşında?

Sosyal medyada en çok araştırılan Esma Saruhan kimdir? Esma Saruhan nereli ve kaç yaşında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeğeni Usame Erdoğan'ın eşi olarak bilinen Esma Saruhan kimdir? Esma Saruhan nereli ve kaç yaşında?

Vatandaşların sosyal medyada sıklıkla araştırdığı Esma Saruhan kimdir? Esma Saruhan nereli ve kaç yaşında? cevapları haberimizde...

ESMA SARUHAN KİMDİR?

Esma Saruhan, Türk siyasetçi ve iş insanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeğeni Usame Erdoğan'ın eşidir. Usame Erdoğan, İstanbul'da 1985 yılında doğmuş ve Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur. İş dünyasında çeşitli deneyimler edindikten sonra BinBin adlı e-scooter kiralama şirketini kurarak Türkiye'nin en büyüklerinden birini yaratmıştır. Teknoloji ve girişimcilik alanlarında da faaliyet göstermiş ve bu alandaki çalışmalarıyla dikkat çekmiştir. Ancak, Usame Erdoğan aktif siyasette bulunmamaktadır.
Esma Saruhan ise Recep Tayyip Erdoğan'ın yeğeni olarak bilinir ve evlilik öncesinde kamusal bir rolü veya siyasi bir pozisyonu yoktur. (HABER MERKEZİ)