“Veda Baladı” oyunu Kırşehir’de sahnelenecek “Veda Baladı” oyunu Kırşehir’de sahnelenecek

2012-2014 yılları arasında Kırşehir Valisi olarak görev yapan, halen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişliği görevini yürüten Kırşehir eski Valisi Özdemir Çakacak, görev yaptığı Kırşehir’e gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Pek çok kamu kurum ve kuruluşlarında üst düzey görevlerde bulunan ardından, sırasıyla Van, Uşak, Kırşehir, Mersin ve Eskişehir Valilikleri yapan halen Mülkiye Başmüfettişliği görevini yürüten Özdemir Çakacak, Kırşehir Valisi H. Mete Buhara'yı makamında ziyaret ederek, başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırşehir Valisi H. Mete Buhara, " 2012-2014 yılları arasında Kırşehir Valisi olarak görev yapan meslek büyüğümüz Sayın Özdemir Çakacak Valimizi ağırladık. Değerli Valimize görev süresince ilimize hizmetleri ve şahsıma gerçekleştirdikleri nazik ziyaretleri için hürmetlerimi arz ediyorum.” dedi.

Kırşehir eski Valisi Çakacak Valilik ziyaretinin ardından Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odası’nı ziyaret etti.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahamettin Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek şunları ifade etti,

“Kırşehir Valiliği görevinde bulunmuş, şehrimize hizmetleriyle her zaman saygıyla hatırlanan İçişleri Bakanlığı Vali-Mülkiye Başmüfettişi Sayın Özdemir Çakacak birliğimizi ziyaret ederek hasbihalde bulundular. Sayın Valimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, saygılar sunarız.”

Kırşehir eski Valisi Özdemir Çakacak esnaf ve taziye ziyaretleri gerçekleştirip ilimizden ayrıldı. (HABER: BEYHAN BALLI)