Milletvekili Erkan, Karayolları Genel Müdürü Gülşen’i ziyaret ederek Kırşehir’in yol yatırımlarını gündeme getirdi

 ERKAN, KIRŞEHİR’DEKİ YOL YATIRIMLARINI YAKIN TAKİPTE

Durmuş Kazık vefat etti Durmuş Kazık vefat etti

         AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Karayolları Genel Müdürü Ahmet Gülşen’i makamında ziyaret ederek, Kırşehir’deki yollarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Milletvekili Erkan, Karayolları Genel Müdürü Ahmet Gülşen'e Hacıbektaş Ayrımı - Kırşehir Çevre Yolu Ayrımı İkmal İşi, Kayseri-Kırşehir / Kırşehir Ankara Devlet yolu Kaman - Savcılı - Kırşehir Yolu, Kaman Şehir Geçişi Ve Bağlantı Yolları,  Kırşehir-Kesikköprü-Ortaköy Yolu - Kırşehir Havaalanı Yolu, Kırşehir çevreyolu (Otoyol Bağlantı Kavşağı, Üniversite Kavşağı, Savcılı Kavşağı, Cezaevi Kavşağı ve İmar Kavşağı) yapımı ve hızlandırılması ile ilgili görüş ve düşüncelerini ileterek bu yolların Kırşehir ve bölgesinde olan önemine dikkat çekerek destek istedi.

Karayolları Genel Müdürü Ahmet Gülşen, Milletvekili Erkan’ın talepte bulunduğu yollarla ilgili çalışmalara bütçe imkânları ile gerekli destekleri vereceğini ifade etti.

Milletvekili Erkan, Genel Müdür Gülşen’e Kırşehir’e göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Ayhan Ceylan