AK Parti’nin milletvekili aday adayları tanıtıldı AK Parti’nin milletvekili aday adayları tanıtıldı

Şehrimiz esnaflarından, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi, TFF Temsilcisi Erhan Aslan geçirdiği rahatsızlığın ardından tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Bir işi nedeniyle gittiği İstanbul’da geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan ve burada yaklaşık iki aydır tedavi gören üç çocuk babası Erhan Aslan, bütün çabalara rağmen kurtarılamadı ve 54 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Genç yaşta kaybettiğimiz, arkadaşımız Erhan Aslan’ın cenazesi bugün Ahi Evran Camii’nde Kırşehir İl Müftüsü Mehmet Yaman’ın kıldırdığı öğle namazının ardından Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze törenine CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcıları Asaf Kayaoğlu, Osman Uçar ve Nuri Aras, Kırşehir eski Belediye Başkanı Halim Çakır, CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, MHP İl Başkanı Arif Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ziraat Odası Başkanı Mevlüt Toprak, Kırşehirspor Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun, Kırşehirspor Teknik Direktörü Ahmet Duman, daire müdürleri, oda ve dernek başkanları, esnaf ve tüccarlar ile spor dünyasından pek çok kişi ile kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Erhan Aslan'a Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)