U12 Gençler Ligi’nde  9.hafta heyecanı U12 Gençler Ligi’nde 9.hafta heyecanı

TFF 2.LİG Beyaz Grup’ta mücadele eden ve sezonu 17.sırada tamamlayarak 3.Futbol Ligi’ne düşen Kırşehirspor’da bu sezon futbolcuların gördükleri kartlar belli oldu. Kırşehirspor’da en fazla kartı Selimcan Temel gördü.

Devre arasında Karacabey Belediyespor’dan transfer edilen ve oynadığı 15 maçta süre aldığı Bin 252 dakika içinde 10 sarı kart görerek yeşil-beyazlı ekibimizde en fazla kart gören oyuncu olarak ilk sırada yer aldı.

Selimcan Temel’i 7’şer sarı kartla Furkan Tütüncü ile Hüseyin Ekici takip etti.

Gördüğü 6 sarı kartla Gökay Güney yeşil-beyazlı ekipte en fazla kart gören 4’üncü oyuncu olurken, 5 Tolga Şahin, Kadem Burak Yaşar ve Cerem Talha Dinçer 5 sarı kart gördü.

Mert Özyıldırım, Emre Can Coşkun, Mehmet Cansın Çiçek, Muhammed Serdar Yazıcı ve Cihat Aktaş 4’er sarı kart görürken, 5 futbolcu ise 3’er sarı kart gördü.

Yasin Başaytaç, Sergen Yatağan, Ali Fırat Okur, Mehmet Ersavaş, Nurullah Serbest ve Görkem Akdere oynadıkları maçlarda hanelerine 3’er sarı kart yazdırdı.

Gökdeniz Varol, İsmail Karakaş Ümitcan Tokçu 2’şer sarı kart görürken, Kerim Dağcı, Tunahan Ertuprul, Hüseyin Can Öztürk, Arda Kurt, Fatih Üge, Kağan Bağış, Ömer Esenkaya, Hüseyin Solaklı, Mert Batuhan Çakır, Sefa Mücahit Çirişoğluı ve Sıraç Tüfekçi 1’er kez sarı kartla cezalandırıldı.

Kırşehirspor’un 32 futbolcu sarı kart görürken, 9 futbolcu da 1’er kez kırmızı kart gördü.

Yasin Başaytaç, Selimcan Temel, Tolga Şahin, Mert Özyıldırım, Furkan Tütüncü, Ömer Esenkaya, Mehmet Cansın Çiçek, Nurullah Serbest ve Mert Batuhan Çakır 1’er kez kırmızı kart gördüler.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)