“HALKIMIZ ‘ÇAMUR AT İZİ  KALSIN’ MANTIĞIYLA HAREKET  EDENLERİ ÇOK İYİ BİLİYOR” “HALKIMIZ ‘ÇAMUR AT İZİ KALSIN’ MANTIĞIYLA HAREKET EDENLERİ ÇOK İYİ BİLİYOR”

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Emre Demirci, Kaman'da düzenlediği basın toplantısında AK Parti'den Kaman Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını duyurdu.
AK Parti Kaman Belediye Başkan Aday Adayı Emre Demirci düzenlendiği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Başkan Demirci Kaman’a hizmetin daha iyisini ve daha güzelini kazandırmak amacıyla aday adaylığını açıkladığını ifade etti.
Yoğun katılımın sağlandığı toplantıda konuşan Demirci, “Allah nasip ederse şehrimizin güzide ilçesi yeşil Kaman'ımıza hizmetin daha iyisini ve daha güzelini kazandırmak amacıyla 2024 yerel seçimlerinde Kaman Belediye Başkan aday adaylığımızı teşkilatımıza yaptığımız müracaatımız ile beraber başlamış bulunmaktayız. Rabbim utandırmasın inşallah. Hayırlı hizmetler yapmayı, hayırlı çalışmalar yapmayı nasip etsin bizlere. 2019 yerel seçimlerinde halkımızın destekleriyle il genel meclis üyesi olarak seçildik. 2023 yılında da yine il başkanımız, milletvekilimizin, meclisimizin takdirleriyle il genel meclis başkanlığı görevine getirildik. Hem Kırşehir'in hem de Türkiye'nin en genç il genel meclis başkanı ünvanını hem şehrimize, hem ilçemize Hem de milletimize getirmek nasip oldu bizlere. Hamdolsun. Çok şükür. Bu süre zarfı içerisinde ilçemizde elli tane köyümüz, şehrimizde de iki yüz elli iki köyümüz olmak üzere her birini tek tek ziyaret ederek vatandaşlarımızla ulaşılabilir bir temsilci olarak en iyi şekilde çalışıp Problemlerin çözümü ve hizmeti en iyi şekilde giderilmesi için mücadele ettik ve elhamdülillah başardık" diye konuştu.
Seçimi zaferle taçlandıracaklarını söyleyen Demirci "Şunu söylemekte gurur duyuyorum. Hayal ettiğimiz, yapılamaz denilen bütün projeleri, başta cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan aldığımız ve destekle. İl Başkanımız ve milletvekilimizin tam desteğiyle tamamını hayata geçirdik ve milletimizin hizmetine sunduk. Allah nasip ederse önümüzdeki süreçte de inşallah ilk önce hayalimize inanacağız. Daha sonra inandığımız yolda yürüyeceğiz ve hep beraber başaracağız. Rabb'im nasip ederse inşallah Inşallah. AK Parti olarak iki bin yirmi dört yerel seçimlerinde birlik ve beraberlik içerisinde seçimimizi zaferle taçlandıracağız. Biz biriz ve her zaman beraberiz Allah'ın izniyle” ifadelerini kullandı.
Neşet Ertaş’ın sözüyle konuşmasını tamamlayan Başkan Adayı Emre Demirci, “Üstat Neşet Ertaş'a bir sohbet esnasında sormuşlar demişler ki bu yazdığınız türkülerin, bu söylediğiniz şarkıların anlamı nereden bu kadar güzel oldu dediğinde biz derdini çekmediğimiz, sevdanın türküsünü yazmadık demiş. Vallahi de sevdamız Kaman, billahi derdimiz Kaman. Eğer bu türkü yazılacaksak bütün hemşehrilerimizle beraber yazmaya talibim.” (HABER: FAHRETTİN TOKER)