"Ukrayna Ulusal Güvenlik Konseyi Sekreteri Türkiye'de Baykar'ı Ziyaret Etti" "Ukrayna Ulusal Güvenlik Konseyi Sekreteri Türkiye'de Baykar'ı Ziyaret Etti"

Kırşehir Belediyesi Gelir Şefliği, öğle arası dahil mesai saatleri içerisinde hizmet vermeye devam ediyor. Ödemeler, www.kirsehir.bel.tr adresindeki "Online İşlemler" bölümünden de yapılabiliyor.

Yılda iki taksit ödenen Emlak Vergisi’nin 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona erecek olması nedeniyle Kırşehir Belediyesi Gelir Şefliği Vezneleri öğle araları da ödeme alıyor.

Bina, arazi ve arsalar için tahsil edilen ve servete dayalı olarak tahsil edilen Emlak Vergisinin birinci taksit ödemesi 31 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek.

Ödemenin son günü 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitimine kadar devem edecek olan ödemeler için Belediye vezneleri öğle araları da açık olacak ve vatandaşlar veznelerde ödemelerini yapabilecekler.

Vatandaşlar ayrıca, Kırşehir Belediyesi internet sitesinden (https://www.kirsehir.bel.tr/) girilmesi sureti ile site ana sayfasındaki Online İşlemler bölümünden, alınacak bir şifreden sonra belediyeye olan emlak vergisi ve diğer borçların tamamını ödeyebilecekler.  (HABER MERKEZİ)

Editör: Çiğdem Sönmez