KIRŞEHİRSPOR’UN, TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta geçtiğimiz hafta kendi sahasında oynadığı e 2-1 kaybettiği Zonguldak Kömürspor maçında hakeme yönelik itirazlarının ardından Ekrem Al’ın cezası açıklandı.

Kırşehirspor’un Futbol Akademisine yoğun ilgi Kırşehirspor’un Futbol Akademisine yoğun ilgi

PFDK tarafından yapılan acıkmada Ekrem Al’a 4 maç ceza verildi.

TFF’nin resmi sayfasından şu açıklama yapıldı: “Kırşehirspor Kulübü teknik sorumlusu Ekrem Al’ın, 20.12.2023 tarihinde oynanan Kırşehirspor Zonguldak Kömürspor A.Ş. TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, ihraç öncesi müsabaka hakemlerine yönelik tehdidi nedeniyle 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 9.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada Kırşehirspor Kulübü teknik sorumlusu Ekrem Al’ın, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 9.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Kırşehirspor Kulübü teknik sorumlusu Ekrem Al’ın, tedbire uymama eylemi nedeniyle 4 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 39.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilimiştir”

Ekrem Al, ilk cezasını 1461 Trabzon maçında çekerken, Erokspor ve Afyonspor ve Diyarbekirspor maçlarında takımın başında yer alamayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü