TSO'da İhracat Merkezi ve Arabuluculuk Merkezi kurulacak

TSO'da İhracat Merkezi ve Arabuluculuk Merkezi kurulacak


Kırşehir TSO Yönetim Kurulu haftalık toplantısını yaptı

TSO’da İhracat Merkezi ve Arabuluculuk Merkezi kurulacak

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Olağan Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantı, açılış ve yoklama ile başladı. 11 Aralık-17 Aralık tarihleri arasında 1 tane yeni kayıt yapılırken, aynı dönemde bir üyenin kaydı silindi, bir üye faal duruma geçti.
Oda yetkisinde odaya kayıtlı 3 firmanın kapasite raporunun yenilenmesi kararı alınırken, Stratejik Planının 2.6.3 stratejik numarasında belirtilen Çalışanlara Yönelik Sosyal Aktiviteler Yapılması faaliyetine istinaden şehir dışı etkinliği gerçekleştirilmesi kararı alındı.
Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasının 4.katında İhracat Merkezi ve Arabuluculuk Merkezi kurulması kararı alınırken, stratejik planının 2.5.5. maddesi kapsamında tüm Oda Personeline Kişisel Gelişim konusunda eğitimler verilmesi faaliyetine istinaden İletişim ve Çatışma Yönetimi Eğitimi Farkındalık Eğitimi Etkili İletişim Eğitimleri verilmesi kararı alındı.
Stratejik Planın 2.9.1 maddesinde belirtilen odamıza bağlı Endüstri Meslek Lisesinin Mesleki Gelişimine Katkı Sağlayacak paneller faaliyeti kapsamında; Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerine Oda Konferans salonunda mesleki gelişim konusunda bilgilendirme yapılması kararının da alındığı toplantıda stratejik planımızın 2.5.4. stratejik numarasında belirtilen Mali İşler Personelinin Nitelikli Eğitimler ile Desteklenmesi ve 2.5.7 stratejik numarasında belirtilen Oda Organları ve Personelinin Mevzuat konusunda Eğitim ve Danışmanlık alınması faaliyeti kapsamında eğitimler alınmasına karar verildi.
Toplantı gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından sona erdi. (HABER: BEYHAN BALLI)
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER