MEDAŞ Kırşehir’e 50 milyon  liralık yatırım yapacak

MEDAŞ Kırşehir’e 50 milyon  liralık yatırım yapacak

Kırşehir Elektrik Teknisyenleri ve Esnafı Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu, MEDAŞ Kırşehir Müdürü Serdar Selci’yi makamında ziyaret ederek üyelerinin sorunlarını ve sıkıntılarını dile getirdi.
 Kontröler Fatih Yaşar, Elektrik Mühendisi Hüseyin Demirbaş’ın da bulunduğu ziyarette söz alan Başkan Kenan Kerimoğlu, Kırşehir’deki elektrik esnafının yaşadığı sorunları dile getirerek çözümü için birlikte çalışma önerdi ve Kırşehir’de elektrik kesintilerinin en aza indirilmesi için daha çok yatırım, bakım ve onarım çalışması yapılması gerektiğini söyledi.
MEDAŞ Kırşehir Müdürü Serdar Selci de ziyarette yaptığı açıklamada 2021-2022 yılları arasında Kırşehir’de 50 milyon liralık yatırım yaparak trafoların yenileceğini, hatların yeniden gözden getirilerek bakım ve onarımlarının yapılacağını, trafoların güçlendirileceğini, bazı bölgelerde şebekelerin yeraltına alınarak hem görsel kirliliğin önüne geçileceğini, hem de elektrik arızalarının daha da aşağıya çekileceğini ifade etti. (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil İbrahim Yaşar
Halil İbrahim Yaşar - 2 ay Önce

Medaş yetkilileri sokak lambaları sabah çok geç sönüp.Aksam erken yanıyor faturasını vatandaşlar ödüyor fakir fukara bin hakkını yemeyin lütfen

SIRADAKİ HABER