MEDAŞ Geleneksel “Çözüm Ortakları Buluşmaları”na Kırşehir’de başladı

MEDAŞ Geleneksel “Çözüm Ortakları  Buluşmaları”na Kırşehir’de başladı

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ), her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği elektrik mühendisleri ve elektrik fen adamları ile bilgilendirme ve görüş alışverişi toplantılarına Kırşehir’de başladı.

MEDAŞ’ın ev sahipliğinde gerçekleşen akşam yemeği ve sonrasındaki toplantıya MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez, Tüketici Hizmetleri Müdürü Mustafa Sağlam, Proje ve Kamulaştırma Müdürü Tuba Akgül Alyüz, Tesis Kontrol ve Kabul Kıdemli Başmühendisi Şeyma Ayırt, Kırşehir’de görevli İşletme Sorumluları, Kırşehir EMO Temsilcisi Mustafa Akgül ve Kırşehir Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Sait Kamalı ile serbest çalışan elektrik mühendisleri ve elektrik fen adamları katıldı.

MEDAŞ yetkililerinin enerji talepleri, proje onayı ve tesis kabulü konularında yaptığı sunumlarda; uygulama değişiklikleri ile hizmet kalitesini arttırmak ve bağlantı süreçlerinin iyileştirilmesi için yapılan çalışmalar paylaşıldı. Sonrasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu, mühendisler ve fen adamları uygulamalar ile ilgili talep ve önerilerini dile getirdi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER