MEDAŞ çağrı merkezi evden çalışmaya devam ediyor

MEDAŞ çağrı merkezi evden çalışmaya devam ediyor

KIRŞEHİR ve bölgesine elektrik dağıtım hizmeti veren ve kısa MEDAŞ olan Meram Elektrik dağıtım A. Ş. Genel Müdür Erol Uçmazbaş, çağrı merkezi yöneticileriyle bir araya gelerek pandemi sebebiyle yaşanan tüm zorluklara rağmen 2020 yılında tüm hedeflerinde başarılı olan çağrı merkezi personellerine teşekkürlerini iletti ve 2021 yılı için planlamalarda bulundu.
Çalışanlarının sağlığını her zaman ön planda tutan MEDAŞ, Corona Virüsüne karşı toplu alanda çalışma zorunluluğu olan 150 kişilik 186 Çağrı Merkezini 2020 Mart ayı itibariyle COMDATA ile birlikte hızlıca gerekli alt yapıyı sağlayarak çağrı merkezi çalışanlarının evlerini ofise çevirmişti.
1 Haziran’da normalleşme kararı alınmasına rağmen MEDAŞ riske girmedi ve çağrı merkezi home office çalışma düzenine devam etti. Çalışanların sağlığı için gereken tüm önlemler eksiksiz yerine getirilirken hizmet kalitesinin düşmemesi için gerekli tüm adımlar atıldı. Evden hizmete rağmen çağrı merkezi değerlerinde herhangi bir değişme olmadı. Sağladığı kaliteli hizmetten ödün vermeyerek çağrı merkezi müşteri memnuniyetini 95 yüzde  oranlarına taşıdı. Evden çalışma döneminde yaklaşık olarak 1.5 milyon çağrıyı 99.7 yüzde ulaşım oranıyla karşılandı. Kesintisiz enerji hedefini benimseyerek çalışmalarına devam eden MEDAŞ, çağrı merkeziyle 7/24 hizmete hazır. (HABER MERKEZİ)
 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER