KIRŞEHİR KOOPERATİFÇİLİK FUARI'NDA

KIRŞEHİR KOOPERATİFÇİLİK FUARI'NDA
 

Fuar alanında Kırşehir için ayrılan stantta şehrimizde üretilen tarhana, pestil, domates kurusu, biber kurusu, çeşitli reçeller ve şehrimizi tanıtan süs eşyaları sunuluyor…

KIRŞEHİR KOOPERATİFÇİLİK FUARI’NDA

Ülkemizde Kooperatifçiliğin geliştirilmesi, kooperatif ürünlerinin tanıtımı ve bu alanda bir farkındalık oluşturularak kooperatifler aracılığıyla iç dış ticaretin geliştirilmesi amacıyla Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından Congresium Fuar merkezinde “Türkiye Kooperatifler Fuarı” açıldı.
24 Eylül tarihinde açılan ve ilimizi temsilen “Kırşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi” temsilcileri katıldı. Şehrimizde üretilen tarhana, pestil, domates kurusu, biber kurusu, çeşitli reçeller ve şehrimizi tanıtan süs eşyalarının bulunduğu stantta, şehrimiz tanıtılacak.
Fuarın amacı; kooperatifçilikle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının, kooperatifçiliğe destek sağlayan bankalar ile özel sektör ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin, zincir marketle ve önde gelen elektronik ticaret firma yetkililerinin ve tüm halkın buluşmasının sağlanarak kooperatif ürünlerinin tanıtılması ve kooperatiflerin ticari kapasitesinin arttırılması olup,fuarın 27 Eylül tarihine kadar açık olacağı bildirildi. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER